O firmie


poznaj nas

HGS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Garden Partner)  to firma zajmująca się dystrybucją materiałów budowlanych oraz kostki brukowej. Swoją działalność zaczęliśmy w 2009 roku od usługi profesjonalnego zakładania trawników z rolki. Na jesieni 2011 roku uruchomiliśmy w Kuczku punkt sprzedaży kostki brukowej, granitowej, kamienia ozdobnego oraz drobnych artykułów ogrodniczych. Na przestrzeni kolejnych lat otworzyliśmy niewielkie oddziały w Czarnowie i Fabiankach, w których ofertujemy głównie kostkę brukową i kamienie ozdobne. Kolejnym krokiem było w 2018 roku rozpoczęcie działalności Hurtowni Materiałów Budowlanych na Kuczku.

Od kilku lat dzięki zaangażowaniu całej załogi, konsekwentnie realizujemy nasz cel jakim jest bycie największą hurtownią budowlaną w pasie od Torunia do Włocławka, oraz absolutna dominacja w dystrybucji kostki brukowej w województwie kujawsko-pomorskim. Już dzisiaj jesteśmy największym dystrybutorem Libet w naszym województwie oraz plasujemy się w ścisłej czołówce w Polsce jeśli chodzi o sprzedaż produktów premium wspomnianego producenta nawierzchni.

Każdy klient to dla nas nowe wyzwanie, którego nie boimy się podejmować. Dlatego dotychczasowa działalność pozwoliła nam podjąć stałą współpracę zarówna z wieloma firmami wykonawczymi, deweloperami czy lokalnym samorządem. Do pracy podchodzimy profesjonalnie, dlatego zapraszamy na konsultacje do naszych punktów sprzedaży, w których czeka na Państwa wykwalifikowany personel.

szybki kontakt